Magnesium Sticks. Suplement diety z magnezem i substancją słodzącą XS » Akademia Sportowa

Magnesium Sticks. Suplement diety z magnezem i substancją słodzącą XS

Kiedy pracujesz, ćwiczysz lub relaksujesz się, magnez odgrywa bardzo ważną rolę, gdyż wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni.
Pomaga również zredukować zmęczenie. Magnesium Sticks Suplement diety magnez i słodzik to wygodny sposób na codzienne uzupełnienie niedoborów tego ważnego składnika mineralnego w diecie.
  • Jedna saszetka dostarcza 250 mg magnezu (zalecana porcja dzienna).
  • Wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni.
  • Magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
  • Preparat posiada cytrynowy smak.
  • Owocową formułę w formie granulatu przyjmować można bez wody; idealne rozwiązanie, kiedy jesteś zajęty!
  • Granulat łatwo rozpuszcza się w ustach, przez co preparat jest doskonały dla osób mających problemy z połykaniem tabletek.
Składniki: substancja wypełniająca (sorbitol), tlenek magnezu, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja zageszczająca (karboksymetyloceluloza), aromat, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja słodząca (sukraloza).
Zalecane spożycie
Dziennie należy przyjmować 1 saszetkę preparatu.
Dodatkowe rady
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Warunki przechowywania: przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od +4 do +25°C. Nadużywanie może mieć działanie przeczyszczające. Saszetki nie mogą być sprzedawane oddzielnie. Równie ważne jest przestrzeganie zróżnicowanej, zbilansowanej odżywczo diety oraz zdrowy tryb życia.

48
Copyright ©2017 Akademia Sportowa, All Rights Reserved.