Witamina C Plus NUTRILITE™ » Akademia Sportowa

Witamina C Plus NUTRILITE™

Witamina C Plus o przedłużonym działaniu to ulepszona wersja skutecznego suplementu diety z witaminą C. Preparat ten zapewnia wolne, lecz stałe uwalnianie się witaminy C do organizmu, dzięki czemu zwiększa się jej przyswajanie. Nie ma strat witaminy, jak dzieje się to w przypadku dużych dawek lub tabletek o natychmiastowym uwalnianiu. Witamina C jest niezbędnym składnikiem odżywczym, który należy dostarczać organizmowi wraz z pożywieniem.
Witamina C znajduje się w aceroli, czarnej porzeczce i większości owoców cytrusowych. Witamina C wspomaga produkcję kolagenu oraz sprzyja normalnemu funkcjonowaniu skóry. Wspiera poprawne działanie układu odpornościowego. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina C Plus o przedłużonym działaniu zawiera witaminę C z dwóch źródeł: naturalnej aceroli uprawianej na certyfikowanych farmach NUTRILITE™ oraz kwasu askorbinowego.
Owoce aceroli to jedno z najbogatszych, skoncentrowanych źródeł naturalnej witaminy C. Jedna tabletka zawiera 240 mg witaminy C połączonej z włóknistym składnikiem, który sprawia, że witamina rozpuszcza się wolno w organizmie przez osiem godzin. W jednej tabletce znajduje się więcej witaminy C do zużycia w ciągu całego dnia niż w 600 mg tabletkach o natychmiastowym działaniu. Tabletki NUTRILITE są również bardziej łagodne dla żołądka.
SKŁADNIKI: kwas L-askorbinowy, stabilizatory (celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropylometyloceluloza, metyloceluloza), ekstrakt aceroli 15% (Malpighia punicifolia), dehydrat grejpfruta (Citrus paradisi), dehydrat mandarynki królewskiej (Citrus reticulata, C. sinensis), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), maltodekstryna, dehydrat cytryny (Citrus limon), substancja pochłaniająca wilgoć (gliceryna), substancja do stosowania na powierzchnie (wosk carnauba).
Zalecane dawkowanie:
1 tabletka dziennie.
Dodatkowe rady:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Równie ważne jest przestrzeganie zróżnicowanej, zbilansowanej odżywczo diety oraz zdrowy tryb życia.
Opakowanie: 60 tabletek

 

92
Copyright ©2017 Akademia Sportowa, All Rights Reserved.